polski english русский
logowanie
Nasze autoryzacje i referencje
Laur Eksperta 2015/2016  IbB Engineering GmbH  Urząd Dozoru Technicznego
    CDIF2  Delphi  DeltaTech Electronics  Firma2000  Isuzu  Henkel AutoMoto Serwis Gajda Truck Center
OFERTA PRACY

     Jesteśmy jedną z najlepiej postrzeganych firm szkoleniowych w Polsce z zakresu techniki i elektrotechniki samochodowej. Nasze logo jest prezentowane obok potentatów rynku motoryzacyjnego z czego jesteśmy dumni. Opracowujemy również ekspertyzy sądowe w zakresie pracy biura. Dodatkowo prowadzimy badania jakościowe podzespołów samochodowych dla importerów, wykonujemy wyceny i kosztorysowanie napraw pokolizyjnych pojazdów oraz wykonujemy naprawy układów mechatronicznych, których nikt nie chce się podjąć.
     To co wyróżnia naszą firmę to atmosfera w pracy, zaufanie, energia, ambitne wyzwania, wyjątkowi pracownicy – eksperci w swoich dziedzinach.

Naszymi największymi atutami są:

  • Kompetencje naszych pracowników.
  • Równowaga w życiu – szanujemy życie prywatne.
  • Okazujemy sobie szacunek i tworzymy przyjazną atmosferę w pracy.
  • Staramy się odpowiadać na wszelkie wyzwania i potrzeby naszych klientów.
  • Jesteśmy nastawieni na świadczenie najwyższej jakości usług.
  • Oferujemy wiedzę i doświadczenie.
  • Pracujemy w zespole i bierzemy odpowiedzialność za wszystko co robimy.
  • Jesteśmy otwarci na nowe idee i wyzwania.
  • Wspólnie tworzymy pozytywny wizerunek naszej firmy.
  • Razem rozwiązujemy zadania, słuchamy się i pomagamy sobie nawzajem.
  • Wykonujemy swoje obowiązki efektywnie i profesjonalnie.
  • Wciąż podwyższamy swoje kwalifikacje poprzez system szkoleń.
  • Zdobyliśmy rynkową Markę, współpracują z nami najwięksi światowi producenci komponentów dla motoryzacji jak, m.in.; Robert BOSCH, DELPHI, Magneti Marelli, ATE.

Jeśli motoryzacja jest Twoją pasją - masz szansę dołączyć do nas.

Oferujemy:

  • Pracę w przyjaznym środowisku z dostępem do najnowocześniejszych technologii.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i osiąganych rezultatów.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  • Współpracę w przyjaznym, zaangażowanym kompetentnym zespole.
  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w rozwijającej się solidnej firmie.

Obecnie poszukujemy osób na stanowiska:

Ekspert-Konsultant – 4 miejsca

Główne obowiązki:

  • Po specjalistycznym przygotowaniu kandydata prowadzenie szkoleń technicznych z zakresu uzyskanej specjalizacji trenerskiej.
  • Doradztwo dla samochodowych sieci serwisowych.
  • Wykonywanie analiz wstępnych do ekspertyz i opinii sądowych w zakresie specjalizacji trenerskiej.

Oczekiwania:

  • Studia wyższe, kierunki techniczne samochodowe (preferowani absolwenci Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w szczególności po kierunkach Elektronika i Diagnostyka Pojazdów oraz Eksploatacja i Diagnostyka Środków Transportu).
  • Znajomość wybranych zagadnień technicznych z zakresu: mechaniki, elektrotechniki i elektroniki samochodowej.
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem).
  • Odpowiedzialność, umiejętność podejmowania decyzji.
  • Komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole.
  • Zdolności analityczne.
  • Znajomość systemu operacyjnego Windows – rozwiązywanie problemów.
  • Znajomość narzędzi MS Office, w szczególności MS Excel.

Specjalista ds. technologii informacyjno-komunikacyjnych – 1 miejsce

  • Prowadzenie i zarządzanie portalem internetowym.

  • Studia wyższe, magisterskie dzienne (najchętniej absolwenci Uniwersytetu Technologiczno-Humanistycznego w Radomiu)
  • Znajomość CMS np. Wordpress
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (znajomość języka niemieckiego lub włoskiego będzie dodatkowym atutem).
  • Komunikatywność i swoboda w nawiązywaniu kontaktów interpersonalnych.
  • Samodzielność i umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV w języku polskim oraz angielskim na adres: rekrutacja@ekspertyzy-szkolenia.pl

Jednocześnie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.97 Dz. U. 133 Poz. 883)

realizacja: vcms.pl